Tedarikçilerimiz

GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİRDİĞİMİZ FİRMALARIMIZ

Schneider Einglage


Biz, çeşitli ülkelerin deneyimli üreticileri için dünya çapında kendi özel niteliklerini üreten bir firmayız. Üretmekte olan ülkelerde ve şirketlerimizde, eve yakın üretim kontrolü yapan ve takip eden deneyimli çalışanlarımız bulunmaktadır. Damıtık ürünlerin ve malların dağıtımı her durumda burada Almanya'daki firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

schneider einlage logo

Qhoza I Online Tela


Yüksek kaliteli ürünleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde firmanıza kadar gelmesini istiyorsanız tüm bu ihtiyaçlarınızı sorunsuz yerine getirecek olan onlinetela qhoza olarak hizmet vermekteyiz.

schneider einlage logo

Efes Tela


1983 yılında ham bez üretim ve pazarlaması amacıyla tekstil sektöründe yerini alan firmamız; gelişen Türk konfeksiyon sektörünün olmazsa olmazlarından tülbent telayı, istenen vasıf ve mükemmellikte üreterek sektörümüze hizmet vermeye devam etmektedir.

schneider einlage logo

Snt Tela Top Fuse


4.250 çalışanı ile iplik, dokuma hazırlık, dokuma, örgü, baskı-boya, astar-tela ve konfeksiyon olmak üzere 7 üretim tesisinden oluşan dev bir entegre üretim kuruluşudur. Üstün teknolojisi ile üretimde gerçekleştirdiği yüksek kalitesini, Türkiye'nin en tanınmış hazır giyim kuruluşlarının yanı sıra, uluslararası ünlü markaların tercihleriyle de kanıtlamıştır.

schneider einlage logo