Hizmetler

Tela Sektöründe Verdiğimiz Hizmetler

Danışma


Danışmanlık; işimizin en nazik yönüdür. Bilginin çok bilmişlikten ve tetersizlikten arındırılarak oluşturulması, geliştirilmesi ve paylaşımı. Yeniliklerin tasarlayıcısı ve takipçisi olabilmek ve bunlara güven aktarabilmek.

Maliyet


Maliyet: rekabetin ve varlığı sürdürebilmenin en önemli etkeni. Bizler, aynı işi yapabileceğimiz en uygun Tela'yı size sunmakla görevliyiz. Bu kartelada da çok geniş bir ürün yelpazesi ile bu amacı hedefledik.

Standartlık


Standartlık: yani ''aynılığı koruyabilmek''. Üreticiler, ürettikleri ürünlerle bizlere belli standarta bir kaliteyi teklif etmiş olurlar. Bizde, sonraki bütün ürünlerin aynı teknik özelliklerle geleceğini varsayarız. Oysa, iş bu kadar da kolay halledilmiyor.

Süreklilik


Süreklilik: Kalitemizde, servisimizde, mabyetlerimizde, dinamizmimizde aynı nezaket ve hassasiyelin işlerinizde sizi hayal kırıklığına uğrabayacak tedarikçilerce sağlanması. Biz sürekli aynıyız, gelişim arzumuz ve yeteneğimizde de...

Planlama


Planlama: Eldeki zaman, araç, çalışan, stok ve bilginin derlenmesi, hedefe yönlendirilmesi. esnek olabilme, hazır olabilme ve bilgili olmayı gerektiren en önemli faaliyet.

Zamanlama


Zamanlama: İşin en zor tarak sıkışmış zaman, masadaki kalabalık, yetişmesi gereken "yükleme"... "biri imdadımı duysa da işlerimi bölüşsek" feryad'. biz "Tela"dan kaynaklanan bffin derleri masanızdan kaldırmak istiyoruz. en azından konu sayısı azalsın.